KUIDAS RÄÄKIDA LASTEGA RASKETEST TUNNETEST JA TRAUMAST?

Kuidas rääkida rasketest tunnetest ja traumast? Kui vajad selles osas inspiratsiooni ja uusi tööriistu, siis ootame sind online töötuppa. Töötuba toimub kolmapäeval, 22. märtsil kell 15:00 – 18:00. Töötuba on tasuta ja osalema on oodatud kõik Tallinna ja Harjumaa õpetajad ja tugispetsilistid ning teised laste ja noortega töötavad spetsialistid. Kohtade arv on piiratud.

Töötoa sisu: Selles kogemuslikus töötoas uurime lähemalt lapsevanemate tunnete-kesksete oskuste koolituse (Emotion-focused Skill Training for Parents) põhiprintsiipe, integreerides need kaastunde ja kaasaegse traumakeskse psühhoteraapia perspektiividega. Täpsemalt käsitleme järgmisi teemasid: valideerimine, suhtetraumade parandamine ja kuidas kasutada kunsti, sealhulgas kirjutamist, ühenduse loomiseks ja tervenemiseks töös traumadega. 

Töötoa läbviija: Olga Lehmann, PhD, on vaimse tervise ja heaolu eestkõneleja, kes töötab praegu Norras psühhoterapeudi ja teadlasena. Ta on avaldanud üle 40 akadeemilise publikatsiooni sellistes valdkondades nagu: tunded ja emotsioonid igapäevaelus, vaikimine, terapeutiline kirjutamine, eksistentsiaalpsühholoogia, leinateraapia ja kvalitatiivsed uurimismeetodid. Ta on järgmiste raamatute peatoimetaja: “Deep experiencing: dialogues within the self” (Springer, 2017), “Poetry and Imagined Worlds” (Palgrave, 2017) ja “A Poetic Language of Ageing” (Bloomsbury, 2023).

REGISTREERI END TÖÖTUPPA SIIN